Pomysł na biznes - Regeneracja DPF

Chcesz rozpocząć dochodową działalność lub poszerzyć ofertę warsztatu? Regeneracja DPF to idealny pomysł na biznes!

 

Dynamicznie rośnie popyt na usługę czyszczenia filtrów DPF. Firmy prowadzące taką działalność szybko pozyskują Klientów.
+ wysoki zysk
+ szybki zwrot inwestycji
+ wsparcie techniczne 24/7
+ bezpłatne szkolenie
+ szeroki zakres usług: filtry DPF/FAP/SCR/KAT - samochody osobowe, ciężarowe i autobusy

Jesteśmy polskim producentem profesjonalnego urządzenia DPF Hydro Cleaning wybranego Produktem Roku 2019 przez czasopismo AutoExpert.
Zobacz możliwości na filmie: http://bit.ly/2PYlgYk
+ Urządzenie jest w stanie obsłużyć do kilkunastu filtrów w ciągu 8 godzin, co przy niskich kosztach eksploatacji gwarantuje szybki zwrot kosztów zakupu.
+ Nabywając maszynę nie potrzebujesz specjalistycznych umiejętności. Zapewniamy szkolenie, serwis i ROCZNY OKRES GWARANCJI To naprawdę łatwy i czysty biznes!

Zadzwoń lub napisz po więcej informacji. Do 31. stycznia promocyjne warunki zakupu. tel. 731 666 300 marwis@marwis.pl
Zapraszamy serdecznie do współpracy :)

Specyfikację urządzenia do regeneracji filtrów DPF przedstawiamy w filmie: https://youtu.be/LMhLG3lEyDk
- zastosowanie, sposób działania:
http://marwis.pl/pl/oferta/urzadzenie-do-regeneracji-dpf-fap
- maszyna DPF Hydro Cleaning ? urządzenie do czyszczenia wodnego filtrów DPF, FAP i katalizatorów produkowana przez firmę P.W. Marwis Marcin Wiśniewski
- automatyczne urządzenie do regeneracji filtrów z samochodów osobowych, ciężarowych i autobusowych. Doprecyzowane przez naszych technologów urządzenie DPF Hydro Cleaning gwarantuje całkowite usunięcie pozostałości PM10, ceru i nagaru oleju bez uszkodzenia filtra przywracając jednocześnie do 99% przepustowości powietrza. Technologia czyszczenia odbywa się w obiegu zamkniętym. Jest to doskonały pomysł na biznes. Urządzenie jest w stanie obsłużyć do kilkunastu filtrów w ciągu 8 godzin, co przy niskich kosztach eksploatacji gwarantuje szybki zwrot kosztów zakupu.

 

wróc
wydarzenia

Znajdziesz nas na: