Poszukujemy Sekretarki / Asystentki z j. niemieckim

Poszukujemy do Pracy
Sekretarka / Asystentka biura z j. niemieckim
Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,
przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
wprowadzanie faktur,
przygotowywanie ofert dla klienta,
inne prace administracyjno-biurowe,
Wymagania

samodzielności, sumienności i odpowiedzialności,
rozwiniętych zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
znajomości pakietu Microsoft Office,
bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, angielski będzie dodatkowym atutem,
umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy

klasyczny czas pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na umowę o pracę,
pracę w młodym zespole,
odpowiednie narzędzia pracy.
Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN
CV biuro@marwis.pl

wróc
wydarzenia