Zdobyliśmy dwa trofea z Usługą regeneracji filtrów DPF i katalizatorów.Znaleźliśmy się w czołówce firm województwa lubuskiego. Kapituła konkursu Gazety Lubuskiej wyróżniła nas II miejscem w kategorii Usługa. Równie zaszczytne III miejsce zdobyliśmy w głosowaniu Czytelników.
Poniżej kilka słów o naszej laureatce. Więcej o konkursie i finałowej gali: http://bit.ly/2LIyxl7
Profesjonalną regenerację DPF i katalizatorów możemy zaoferować dzięki wyprodukowanemu przez nas urządzeniu DPF Hydro Cleaning, które zostało wybrane Produktem Roku 2019 przez czasopismo AutoExpert.
Nasze automatyczne urządzenie, które posiadamy do regeneracji filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusowych, powoduje całkowite usunięcie pozostałości PM10, ceru i nagaru oleju bez uszkodzenia filtra, przywracając jednocześnie do 99% przepustowości, na potwierdzenie czego dostaną państwo wydruk parametrów z jedynej oryginalnej polskiej maszyny DPF HYDRO CLEANING. Filtry przed regeneracją są każdorazowo sprawdzane przed i po cyklu czyszczenia, co umożliwia kontrolę sprawności filtra w trakcje regeneracji.
Każdy filtr po regeneracji zostaje wysuszony powietrzem o wysokiej temperaturze 90 st. C.
Nie rozcinamy i nie spawamy filtrów.
Nie wypalamy filtrów, gdyż ta metoda może uszkodzić strukturę filtra.
Nie używamy agresywnej chemii, która powoduje wypłukiwanie metali szlachetnych.
Specyfikację urządzenia do regeneracji filtrów DPF przedstawiamy w filmie: https://youtu.be/LMhLG3lEyDk
Zastosowanie, sposób działania:

Zostaw komentarz