MRS-WASH 800

Myjka MRS-Wash to nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o efektywnym czyszczeniu dużych i złożonych elementów. Serce urządzenia stanowi napędzany silnikiem kosz obrotowy, w którym proces mycia przebiega w pełni automatycznie. Automatyczną pracę myjki wspiera panel sterujący. Dzięki zastosowaniu precyzyjnie rozmieszczonych dysz natryskowych, czyszczenie jest szybkie, dokładne i powtarzalne. MRS-Wash to niezawodne rozwiązanie dla przemysłu, gdzie liczy się dokładność, wydajność i komfort obsługi. Urządzenie stosowane jest przy odtłuszczaniu elementów w procesie produkcyjnym, przy myciu części serwisowanych maszyn. Przeznaczone są również dla warsztatów w których remontuje się silniki, przekładnie, sprężarki, części i wszelkie inne detale zabrudzone olejami i smarami.

Po zamieszczeniu części w koszu i po uruchomieniu urządzenia wyłącznikiem głównym zostanie uruchomione podgrzewanie kąpieli, które po uzyskaniu temperatury zadanej umożliwi uruchomienie cyklu mycia.
Jako pierwszy etap zostanie uruchomione mycie zasadnicze, a czas jego jest płynnie regulowany za pomocą wyłącznika czasowego w skrzynce sterowniczej. Po upływie tego czasu kąpiel jest zakończona.

Średnica kosza: 800mm
Wysokość robocza: 500mm
Nośność kosza: 300kg
Programowanie czasu pracy: 0-99 min
Temperatura mycia: 60st.C
Moc grzałki: 9kW
Pojemność zbiornika: 200l
Wydajność natrysku: 200l/min
Ciśnienie robocze natrysku: 4,5bar
Szerokość całkowita: 1350mm
Głębokość całkowita: 1350mm
Wysokość całkowita zamknięta/otwarta: 1250/2000 mm
Zasilanie: 3~400V

Siłowniki pneumatyczne
Wzmocniona pompa
Zestaw niskich lanc
Odolejacz taśmowy

Zapytaj o ofertę dla Ciebie.
Zadzwoń!
Mobil: +48 781 355 000