Myjka DPF

Cechami, których nieustannie poszukujemy w nowych technologiach, są ich innowacyjność, nowatorskość czy odkrywczość. Pragniemy, aby urządzenia odznaczały się wysoką jakością, doskonałym działaniem i ponadprzeciętną efektywnością. Niechętnie sięgamy po „jednorazówki”, które pod pozorem niskiej ceny oferują szybkie zużywanie się i konieczność ponownego zakupu. Chcemy inwestować w przedmioty nadające się do ponownego wykorzystania – robimy to zarówno dla dobra środowiska, jak i portfela.

Myjka DPF Marwis
Myjka dpf jest w stanie odzyskać pierwotną przepustowość filtra do 99%.

Myjka DPF to przyszłość

Użytkownicy samochodów spalinowych wiedzą, jak ważnym elementem jest filtr DPF. Jego zadaniem jest wychwytywanie zanieczyszczeń powstałych podczas jazdy. Z czasem jednak filtr może ulec „zapchaniu”, co skutkuje m.in. zwiększonym poborem paliwa i mniejszą mocą silnika. Taka sytuacja wymaga natychmiastowego działania i – jak twierdzi wielu użytkowników i specjalistów – wymiany elementu.

Myjka DPF wychodzi naprzeciw konieczności regularnego wymieniania – zamiast kupić nowy, wystarczy wyczyścić posiadany. Myjka DPF Duo Premium pozwala usunąć sadzę i popiół z filtra, nie wpływają negatywnie na jego strukturę. Dzięki regeneracji możliwe jest przywrócenie nawet 99% znamionowej przepustowości. Wykorzystywana technologia i prosta w obsłudze maszyna sprawiają, że proces czyszczenia przebiega sprawnie, co przyczynia się do rosnącej popularności myjki wśród właścicieli warsztatów czy zakładów przemysłowych.

myjka dpf marwis
Myjka DPF wychodzi naprzeciw konieczności regularnego wymieniania zamiast kupić nowy, wystarczy wyczyścić posiadany.

Działa ekonomicznie i ekologicznie

Urządzenie od polskiej firmy Marwis pozwala na wielokrotne wykorzystanie filtra, bez konieczności zakupu nowego egzemplarza. Regeneracja filtra to oszczędność pieniędzy, ale również ukłon w stronę planety. Kupując mniej, przyczyniamy się do redukcji ilości produkowanych odpadów.

W tym momencie mogą pojawić się wątpliwości – na filtrach cząstek stałych DPF osadzają się niebezpieczne i szkodliwe dla środowiska i człowieka substancje. Czy korzystanie z maszyny, która oczyszcza filtry, ma wpływ na zanieczyszczenie powietrza i może negatywnie oddziaływać na znajdujące się w pobliżu osoby? Myjka DPF Duo Premium została skonstruowana w taki sposób, aby cały proces był nieszkodliwy dla ludzi. Czyszczenie odbywa się w zamkniętej komorze wyposażonej w filtry zapobiegające wydostawaniu się zanieczyszczeń do pomieszczenia, w którym stoi maszyna.

myjka dpf
Urządzenie od polskiej firmy Marwis pozwala na wielokrotne wykorzystanie filtra, bez konieczności zakupu nowego egzemplarza.