1. Strona główna
  2. /
  3. Myjki Ciśnieniowe-Kabinowe
  4. /
  5. Myjka automatyczna HYDRO WASH...

HYDRO WASH 800

Myjka Hydro-Wash jest urządzeniem multifunkcyjnym, umożliwiającym w pełni automatyczne mycie detali w napędzanym silnikiem koszu obrotowym, lub dla detali o bardziej skomplikowanym kształcie mycie wysokim ciśnieniem 140bar. Dzięki takiemu połączeniu procesów, można śmiało powiedzieć, że urządzenie znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie. Z powodzeniem usprawni pracę w firmie regenerującym turbosprężarki, przekładnie kierownicze jak również skrzynie biegów. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika, oraz stabilność parametrów mycia zastosowano elektroniczny panel sterowania oraz szereg współpracujących z nim czujników.

Zasada działania
Przed pierwszym użyciem należy napełnić zbiornik cieczą myjącą. Zalecanym płynem jest roztwór koncentratu MRS Cleaner Strong i wody w proporcji (5litrów koncentratu na 100 litrów wody) W W myjce Hydro wash mamy możliwość mycia ręcznego jak i automatycznego.

a) Aby uruchomić mycie automatyczne, należy przygotować urządzenie ( zalać wodą i koncentratem ) , zamknąć metalową osłonę na rękawice , zamknąć poprzez przytrzymanie dwóch przycisków ( z przodu i z tyłu urządzenia jednocześnie ) pokrywy myjki , włączyć przycisk start .

*Możliwość obracania koszem – przy otwartej pokrywie. Poprzez naciśnięcie prawego przycisku na pedale nożnym , lub poprzez przyciśnięcie jednocześnie dwóch przycisków ( z przodu i z tyłu urządzenia) . Pod warunkiem że metalowa osłona rękawic jest zamknięta .

b) Aby uruchomić mycie ręczne, należy zamknąć pokrywę myjki poprzez przytrzymanie dwóch przycisków ( z przodu i z tyłu urządzenia jednocześnie ). Otworzyć metalową osłonę na rękawice i przycisnąć lewy przycisk na pedale nożnym .

Średnica kosza 800mm
Wysokość robocza 500mm
Nośność kosza 300kg
Programowanie czasu pracy 0-99min
Temperatura mycia 60oC
Moc grzałki 9kW
Pojemność zbiornika 200l
Wydajność natrysku 200l/min
Ciśnienie robocze natrysku 4,5-6 bar
Ciśnienie robocze mycie ręczne 140 bar
Szerokość całkowita 1350mm
Głębokość całkowita 1350mm
Wysokość całkowita 1700mm/2250mm
Zasilanie 3~400V

siłowniki pneumatyczne
odolejacz taśmowy
zestaw niskich lanc (300mm)
wzmocniona pompa

Zapytaj o specjalną ofertę dla Ciebie.
Zadzwoń!
tel. 781 355 000.