MST 800 XL

Myjka MST 800XL jest urządzeniem przeznaczonym do mycia , czyszczenia i odtłuszczania detali. Znajduje swoje zastosowanie w serwisach samochodowych, warsztatach naprawczych, w firmach przemysłowych, itp.
Myjka MST 800XL stosowana jest jako podstawowe urządzenie myjące, ponieważ jego stosunkowo mała powierzchnia robocza jest wystarczająca nawet do mycia większych detali jak głowice, bloki silników itp. Stosowany płyn w myjce – Zmywacz Clean Professional.

Działanie myjek MST 800XL polega na usuwaniu tłustych zanieczyszczeń z wyrobów przy użyciu pędzla przepływowego, przez który przepływa ciecz myjąca. Zalecany przez nas płyn Clean Professional. Posiada on szczególne właściwości myjąco-odtłuszczające, zgodne z kartą charakterystyki tego płynu. Przedmiot podlegający myciu układany jest na perforowanym blacie roboczym, pod którym umiejscowiona jest wanna ociekowa. Przepływająca przez pędzel ciecz, rozpuszcza i zmywa tłuste zanieczyszczenia zalegające na wyrobie podlegającym myciu. Na dnie beczki osadzają się związki cięższe, a płyn myjący (jako lżejszy) powraca do obiegu. Przepływ płynu przez pędzel wymuszany jest przez pompę ssąco-tłoczącą.
Obieg płynu czyszczącego jest zamknięty.
Myjki nie posiadają beczek.

Nośność: 500kg
Pojemność beczki na płyn myjący: 60 l
Powierzchnia robocza: 1080x770mm
Wysokość robocza: 800mm
Wysokość całkowita: 900mm
Szerokość całkowita: 800mm
Głębokość całkowita: 580mm
Waga: 50kg
Zasilenie: 230V, 50Hz

Mobilność
Kranik segmentowy
Wyłącznik nożny
Pompa pneumatyczna

Zapytaj o specjalną ofertę dla Ciebie.
Zadzwoń!
tel. 781 355 000.