Wielka (M)iłość do żużla

Nie ukrywamy… jesteśmy zakochani w czarnym sporcie. Miłość Marwisu do żużla trwa już wiele lat. W sezonie 2021 byliśmy sponsorem tytularnym Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. W 2022 roku wspieramy zielonogórską drużynę jako Sponsor Główny. Dodatkowo doceniamy wyniki czołowych  żużlowców w Polsce pomagając im indywidualnie.

#Marwis Team

Długoletnia aktywność firmy Marwis w sporcie przyniosła udaną współpracę z popularnymi zawodnikami. Od wielu sezonów #JedziemyRazem z Patykiem Dudkiem – Wicemistrzem Świata z 2017 r. Dzięki „Duzersowi” nasza firma zaistniała z sukcesami na arenach międzynarodowych. W teamie Marwis znaleźli się również Grzegorz Walasek, Grzegorz Zengota, Mateusz Tonder.

dudek

Harpagan w sporcie!

Jak harpagan idziemy w sport! Stawiamy na ambitne projekty i współpracę z pasjonatami sportu.
Pasji i waleczności nie brakuje na torze speedrowerowym. Niepozornie wyglądająca rywalizacja dostarcza równie dużo wrażeń co zawody motorowe. Zapraszamy na zawody KS Marwis Harpaganu Zielona Góra!

Kulamy w zwycięstwo

Obiecali, że będą Mistrzami i słowa dotrzymali. Warto inwestować w tak zdeterminowany zespół. Marwis Bowlers Zielona Góra zdobyli Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Bowlingowej i ruszyli na podbój ligi ogólnopolskiej. Kulamy dalej w zwycięstwo!

26
27

Celujemy w basket

Sponsoring wysokich lotów! Dodajemy skrzydeł koszykarzom Letniej Ligi Basketu. Kilkuset zawodników lata z naszym wsparciem pod koszami zielonogórskich Orlików. Marwis trafiony za 3!

Galeria